ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՇԱԽՄԱՏԱՅԻՆ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱ

23. 02. 2017
22 : 38

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՇԱԽՄԱՏԱՅԻՆ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ ՀԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎՆԵՐԻ
ԿԱԶՄԵՐԸ ԵՎ ՆՐԱՆՑ ՈՐՈՇՈՒՄՆԵՐԸ

Ակումբների հետ տարվող աշխատանքի հանձնաժողով

1. Խալիկյան Հովիկ (նախագահ)
2. Անդրիասյան Զավեն
3. Ավետիսյան Աշոտ
4. Հակոբյան Երվանդ
5. Մանուկյան Խաչիկ
6. Վարդանյան Ռուբիկ
7. Վարդանյան Սուրեն
8. Ցոլակյան Ֆելիքս

Գրոսմայստերների խորհուրդ

1. Վահանյան Ռաֆայել (հանձնաժողովի նախագահ)
2. Անդրիասյան Զավեն (նախագահի տեղակալ)
3. Արոնյան Լեւոն
4. Նալբանդյան Տիգրան
5. Պետրոսյան Տիգրան
6. Սարգսյան Գաբրիել
7. Փաշիկյան Արման

Էթիկայի հանձնաժողով

1. Յոլյան Լեւոն (նախագահ)
2. Հակոբյան Վլադիմիր
3. Վարդապետյան Աշոտ

Լրատվության հանձնաժողով

1. Ամիրխանյան Արմեն
2. Ավագյան Ռազմիկ
3. Արծրունի Խաչիկ
4. Բարսեղյան Ռուդիկ
5. Մարտիրոսյան Աշոտ
6. Մովսիսյան Սլավիկ

Կանանց շախմատի հանձնաժողով

1. Գեղամյան Արգեն  (նախագահ)
2. Ասրիյան Գուրգեն
3. Գասպարյան Աննա
4. Դանիելյան Էլինա
5. Դանիելյան Միքայել

Կոմպոզիցիայի հանձնաժողով

1. Ուզունյան Աշոտ  (նախագահ)
2. Եղիազարյան Աշոտ
3. Կասպարյան Սերգեյ
4. Սաղաթելյան Սերժ
5.Գասպարյան Ալեքսեյ

Շախմատում ժամանակակից տեխնոլոգիաների կիրառման հանձնաժողով

1. Հաջյան Արամ (նախագահ)
2. Ասատրյան Գեւորգ
3. Գալստյան Գալուստ
4. Ինանց Աղասի
5. Խաչատրյան Սուրեն
6. Մկրտչյան Ռուբեն
7. Սալաթյան Արամ

Մասսայական աշխատանքի հանձնաժողով

1. Լպուտյան Սմբատ  (նախագահ)
2. Բարսեղյան Ռուդիկ
3. Գրիգորյան Ռաֆիկ
4. Գեւորգյան Արմեն
5. Ղուլարյան Արմեն
6. Ռամազյան Արշակ
7. Քալանթարյան Նորիկ

Մարզչական (մանկապատանեկան) խորհուրդ

1. Թավադյան Հրաչիկ  (նախագահ)
2. Եղիազարյան Արսեն
3. Խաչատրյան Վահագն
4. Հունանյան Դավիթ
5. Մեժլումյան Վահրամ
6. Մինասյան Արտաշես
7. Պողոսյան Տիգրան
8. Սանթրյան Արարատ

Մրցավարական հանձնաժողով

1. Վարդապետյան Աշոտ (նախագահ)
2. Քալանթարյան Նորայր (նախագահի տեղակալ)
3. Առաքելյան Անուշավան
4. Իսկանդարյան Արամ
5. Խաչատրյան Վահագն
6. Նախատակյան Ջուլետա
7. Վարդանյան Նունե
8. Վարդանյան Սամվել
9. Մարգարյան Սամվել

Որակավորման հանձնաժողով

1. Գևորգյան Գագիկ (նախագահ)
2. Դանիելյան Էլինա
3. Եղիազարյան Արսեն
4. Խաչատրյան Վահագն
5. Կարաթորոսյան Դավիթ
6. Հակոբյան Գագիկ
7. Մինասյան Արտաշես
8. Ներսեսյան Գառնիկ

Վարկանիշների հանձնաժողով

1. Վարդապետյան Աշոտ  (նախագահ)
2. Առաքելյան Անուշավան
3. Ծատուրյան Արմեն
4. Մարտիրոսյան Տիգրան
5. Վարդանյան Նունե

Վետերանների հանձնաժողով

1. Առուստամյան Յուրի  (նախագահ)
2. Չատինյան Ռաֆայել (տեղակալ)
3. Նահատակյան Ջուլիետա

Վերստուգիչ հանձնաժողով

1. Գևորգյան Արմեն (նախագահ)
2. Գալստյան Գալուստ
3. Պողոսյան Ալբերտ