ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՇԱԽՄԱՏԱՅԻՆ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱ

25. 11. 2017
07 : 35

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՇԱԽՄԱՏԱՅԻՆ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ ՀԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎՆԵՐԻ
ԿԱԶՄԵՐԸ ԵՎ ՆՐԱՆՑ ՈՐՈՇՈՒՄՆԵՐԸ

Ակումբների հետ տարվող աշխատանքի հանձնաժողով

1. Ինանց Աղասի (նախագահ)
2.Քալանթարյան Նորայր
3.Պետրոսյան Տիգրան Լ.
4.Փաշիկյան Արման
5.Ռամազյան Արշակ

Գրոսմայստերների խորհուրդ

1. Վահանյան Ռաֆայել (նախագահ)
2.Անդրիասյան Զավեն (նախագահի տեղակալ)
3.Արոնյան Լեւոն
4.Սարգսյան Գաբրիել
5.Նալբանդյան Տիգրան
6.Պետրոսյան Տիգրան Լ.
7.Փաշիկյան Արման

Էթիկայի հանձնաժողով

1. Յոլյան Լեւոն (նախագահ)
2. Հակոբյան Վլադիմիր
3. Վարդապետյան Աշոտ

Լրատվության հանձնաժողով

1. Անդրիասյան Միքայել (նախագահ)
2.Բարսեղյան Ռուդիկ
3.Հայրապետյան Վարվառա
4.Պետրոսյան Տիգրան Ս.
5. Մինասյան Հարություն
6. Մկրտչյան Վադիմ
7. Մարտիրոսյան Անիտա
8. Ինանց Աղասի
9.Գաբոյան Սուսաննա

Կոմպոզիցիայի հանձնաժողով

1. Ուզունյան Աշոտ  (նախագահ)
2.Եղիազարյան Աշոտ
3.Կասպարյան Սերգեյ
4.Սաղաթելյան Սերժ
5.Կուլոյան Էդիկ
6.Գասպարյան Ալեքսեյ

Մասսայական աշխատանքների հանձնաժողով

1. Լպուտյան Սմբատ  (նախագահ)
2.Բարսեղյան Ռուդիկ
3.Գեւորգյան Արմեն
4.Ռամազյան Արշակ
5. Քալանթարյան Նորայր
6.Բալասանյան Միսակ

Մարզչական (մանկապատանեկան) խորհուրդ

1. Թավադյան Հրաչիկ  (նախագահ)
2.Եղիազարյան Արսեն
3.Խաչատրյան Վահագն
4.Մեժլումյան Վահրամ
5.Մինասյան Արտաշես
6.Սանթրյան Արարատ
7.Քալանթարյան Նորայր

Մրցավարական հանձնաժողով

1. Վարդապետյան Աշոտ (նախագահ)
2.Քալանթարյան Նորայր – նախագահի տեղակալ
3.Առաքելյան Անուշավան
4.Խաչատրյան Վահագն
5.Նահատակյան Ջուլետա
6.Վարդանյան Նունե
7.Վարդանյան Սամվել
8.Իսկանդարյան Արամ
9.Մարգարյան Սամվել
10.Մովսիսյան Նաիրա

Որակավորման հանձնաժողով

1. Քալանթարյան Նորայր (նախագահ)
2.Մեժլումյան Վահրամ
3.Խաչատրյան Վահագն
4.Սանթրյան Արարատ

Վարկանիշների հանձնաժողով

1. Մեժլումյան Վահրամ  (նախագահ)
2.Քալանթարյան Նորայր
3.Խաչատրյան Վահագն
4.Պողոսյան Սուրեն
5.Մարտիրոսյան Տիգրան

Վետերանների հանձնաժողով

1. Չատինյան Ռաֆայել (նախագահ)
2.Նահատակյան Ջուլետա
3.Մանգրյան Մերի
4.Ղարամյան Վլադիմիր
5. Զիրոյան Արտաշես
6. Շահինյան Հովիկ

Վերստուգիչ հանձնաժողով

1. Գևորգյան Արմեն (նախագահ)
2. Գալստյան Գալուստ
3. Պողոսյան Ալբերտ