Հանձնաժողովներ Subheading

Հանձնաժողովների կազմեր, որոշումներ, արձանագրություններ

Վերստուգիչ հանձնաժողով

 Գևորգյան Արմեն (նախագահ)
 Գալստյան Գալուստ
Պողոսյան Ալբերտ

Մասսայական աշխատանքների հանձնաժողով

Լպուտյան Սմբատ  (նախագահ)
Բարսեղյան Ռուդիկ
Գեւորգյան Արմեն
Ռամազյան Արշակ
Քալանթարյան Նորայր
Բալասանյան Միսակ

Մարզչական (մանկապատանեկան) խորհուրդ

Թավադյան Հրաչիկ  (նախագահ)
Եղիազարյան Արսեն
Խաչատրյան Վահագն
Մեժլումյան Վահրամ
Մինասյան Արտաշես
Սանթրյան Արարատ
Քալանթարյան Նորայր
Մարզիչների փոփոխության և մարզիչների խրախուսման կարգ
Մարզիչների և դպրոցների փոփոխության ցուցակ
Հայաստանի պատանիների և աղջիկների եզրափակիչ առաջնությունների մասնակիցների ցուցակ
Հայաստանի Հանրապետության սպորտի վաստակավոր մարզիչ կոչման չափորոշիչներ

Գրոսմայստերների խորհուրդ

Վահանյան Ռաֆայել – նախագահ
Պետրոսյան Տիգրան Լևոնի – նախագահի տեղակալ
Փաշիկյան Արման
Բաբուջյան Լևոն
Տեր-Սահակյան Սամվել
Արոնյան Լևոն
Սարգսյան Գաբրիել
Անդրիասյան Զավեն

Մրցավարական հանձնաժողով

Վարդապետյան Աշոտ (նախագահ)
Քալանթարյան Նորայր (նախագահի տեղակալ)
Առաքելյան Անուշավան
Խաչատրյան Վահագն
Նահատակյան Ջուլետա
Վարդանյան Նունե
Վարդանյան Սամվել
Իսկանդարյան Արամ
Մարգարյան Սամվել
Մովսիսյան Նաիրա
ՀՇՖ կողմից անցկացվող պաշտոնական մրցաշարերում մրցավարների վարձատրության նվազագույն օրական դրույքաչափեր

Որակավորման հանձնաժողով

Քալանթարյան Նորայր (նախագահ)
Մեժլումյան Վահրամ
Խաչատրյան Վահագն
Սանթրյան Արարատ

Էթիկայի հանձնաժողով

 Յոլյան Լեւոն (նախագահ)
 Հակոբյան Վլադիմիր
 Վարդապետյան Աշոտ

Լրատվության հանձնաժողով

 Անդրիասյան Միքայել (նախագահ)
Բարսեղյան Ռուդիկ
Հայրապետյան Վարվառա
Պետրոսյան Տիգրան Ս.
 Մինասյան Հարություն
 Մկրտչյան Վադիմ
 Մարտիրոսյան Անիտա
 Ինանց Աղասի
Գաբոյան Սուսաննա

Կոմպոզիցիայի հանձնաժողով

Ուզունյան Աշոտ  (նախագահ)
Եղիազարյան Աշոտ
Կասպարյան Սերգեյ
Սաղաթելյան Սերժ
Կուլոյան Էդիկ
Գասպարյան Ալեքսեյ

Ակումբների հետ տարվող աշխատանքի հանձնաժողով

Քալանթարյան Նորայր
Պետրոսյան Տիգրան Լ.
Փաշիկյան Արման
Ռամազյան Արշակ

Վարկանիշների հանձնաժողով

 Մեժլումյան Վահրամ  (նախագահ)
Քալանթարյան Նորայր
Խաչատրյան Վահագն
Պողոսյան Սուրեն
Մարտիրոսյան Տիգրան
Ազգային վարկանիշի հաշվարկի համար ներկայացվող մրացաշարերի գրանցման և հաշվետվությունները ներկայացնելու կարգ
Ձև 1
Ձև 2

Վետերանների հանձնաժողով

Չատինյան Ռաֆայել (նախագահ)
Նահատակյան Ջուլետա
Մանգրյան Մերի
Ղարամյան Վլադիմիր
Զիրոյան Արտաշես
Շահինյան Հովիկ