ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ (ՖԻԴԵ) ՎԱՐԿԱՆԻՇՆԵՐ

01/07/2024 -ի դրությամբ
01/07/2024 -ի դրությամբ
Ծննդյան տարեթիվ
Սկսած
Մինչև
Վարկանիշ
Սկսած
Մինչև
Դասակարգել ըստ՝
Վարկանիշի
Անվան
Դասավորել ըստ՝
Աճման
Նվազման
0 selected
# Անուն Ազգանուն Կոչում Ստանդարտ Խաղ Արագ Խաղ Բլից Խաղ Ծնն․ տարեթիվ Գործողություններ
տվյալներ չկան
Ծննդյան տարեթիվ
Սկսած
Մինչև
Վարկանիշ
Սկսած
Մինչև
Դասակարգել ըստ՝
Վարկանիշի
Մարզի
Անվան
Դասավորել ըստ՝
Աճման
Նվազման
0 selected
# Անուն Ազգանուն Մարզ Ծնն․ տարեթիվ Ստանդարտ Արագ Գործողություններ
1019445 Խաչատրյան Դավիթ Մաքսիմի Երևան 2010 198
1008828 Խաչատրյան Նարեկ Արթուրի Երևան 2016
1008942 Խոնդկարյան Ալեքս Արմանի Երևան 2017
1009122 Կարապետյան Մանե Դավիթի Երևան 2012 197
1015707 Հակոբյան Անրի Կարենի Երևան 2016 198
1019455 Հակոբյան Հայկ 1988
1016915 Հակոբյան Միլենա Արտակի 2015
1009594 Հայրապետյան Անի Արթուրի Երևան 2014
1019450 Հաջաթյան Միքայել 1996
1018617 Հովսեփյան Վաչե Արմենի Երևան 2008 199
1010778 Մանուկյան Հայկ Արտակի Երևան 2013
1010876 Մարգարյան Արթուր Աշոտի Երևան 2016
1010884 Մարգարյան Արման Տիգրանի Կոտայք 2015
1015658 Մեդվեդև Անտոն Իլյայի Երևան 2014
1011730 Մովսիսյան Կարո Աղվանի Երևան 2016
1011890 Նազարյան Սոֆի Մխիթարի Երևան 2015
1019456 Պետրոսյան Ալբերտ 1970
1019457 Պետրոսյան Արթուր 1971
1012410 Պետրոսյան Հակոբ Հարությունի Երևան 2016
1014518 Սահակյան Գայանե Աշոտի Երևան 2015
1012825 Սամվելյան Համլետ Մանասերի Երևան 2013
1012952 Սարգսյան Դավիթ Արթուրի Երևան 2013
1013180 Սեխպեյան Հակոբ Վահեի Երևան 2013
1013480 Ստեփանյան Վոլոդյա Արմանի Երևան 2015
1013652 Վարդանյան Վարդան Հայկի Երևան 2011
1013909 Քոչարյան Առնո Արմենի Երևան 2017
1019458 Ֆրանգուլյան Երվանդ 1971
Ծննդյան տարեթիվ
Սկսած
Մինչև
Վարկանիշ
Սկսած
Մինչև
Դասակարգել ըստ՝
Վարկանիշի
Մարզի
Անվան
Դասավորել ըստ՝
Աճման
Նվազման
0 selected
# Անուն Ազգանուն Մարզ Ծնն․ տարեթիվ Կարգ Մարզադպրոց Մարզիչ
1019601 Զարգարյան Նորայր Անտոնի Կոտայք 2014 4 Ջրվեժի մ/դ Անդրեասյան Լ.
1019475 Իգիթյան Նարեկ Դավիթի Գեղարքունիք 2013 4 Գավառի ուս/կ Զախարյան Ս.
1019476 Խաչատրյան Մուշեղ Արտակի Կոտայք 2014 4 Աբովյանի շ/դ Ամբարջյան Թ.
1019478 Հախեյան Էմմա Արսենի Երևան 2010 4 Անհատական Մեջինյան Է.
1019479 Հարությունյան Ալբերտ *** Կոտայք 2016 4 Աբովյանի շ/դ Օհանյան Ա.
1019675 Հովհաննիսյան Վլադիմիր Արարատի Կոտայք 2016 4 Ջրվեժի մ/դ Անդրեասյան Լ.
1019679 Ղազարյան Արեն Արթուրի Կոտայք 2014 4 Աբովյանի շ/դ Սիմոնյան Ար.
1019480 Ղազարյան Յուրի Վլադլենի Երևան 2018 4 Մխ.-Սեբաստացի Միքայելյան Առ.
1019688 Ղևոնդյան Հակոբ Սևակի Լոռի 2014 4 Վանաձորի շ/դ Սարուխանյան Ա.
1019481 Մանուկյան Համլետ Գևորգի Գեղարքունիք 2012 4 Գավառի շ/դ - ՀՇԱ Սարգսյան Կ.
1019482 Մանուկյան Ռուբեն Արայիկի Կոտայք 2012 4 Օլիմպիա շ/դ Ալավերդյան Գ.
1019483 Մարգարյան Սեյրան Գագիկի Վայոց ձոր 2015 4 Եղեգնաձորի շ/դ - ՀՇԱ Մուշկամբարյան Վ.
1019484 Մարտիրոսյան Սարգիս Աշոտի Տավուշ 2013 4 Իջևանի շ/դ - ՀՇԱ Գևորգյան Արթ.
1019485 Միսակյան Էդուարդ Արսենի Գեղարքունիք 2014 4 Գավառի շ/դ - ՀՇԱ Սարգսյան Կ.
1019709 Միքաելյան Լևոն Կարոյի Լոռի 2014 4 Վանաձորի շ/դ Կարապետյան Ա.
1019486 Մուսայելյան Հովհաննես Էդուարդի Երևան 2014 4 Անհատական Անհատական
1019487 Շահնազարյան Աշոտ Վահագնի Երևան 2015 4 Կաիսա Նոնա Ս.
1019488 Շհոյան Տիգրան Գառնիկի Գեղարքունիք 2011 4 Գավառի շ/դ - ՀՇԱ Սարգսյան Կ.
1019489 Չնավարյան Յուրի Արմենի Կոտայք 2014 4 Ջրվեժի մ/դ Անդրեասյան Լ.
1019739 Պապիկյան Հովհաննես Արտաշեսի Երևան 2014 4 Նոր Նորք Խոջայան Վ.
1019741 Պետրոսյան Ալեքսանդր Գևորգի Երևան 2015 4 Մալաթիա Մանուկյան Վան.
1019490 Սարգսյան Արեն Սուրենի Տավուշ 2014 4 Իջևանի թիվ. 1 դպ. Մատինյան Է.
1019492 Սարիբեկյան Միլենա Հրաչյայի Կոտայք 2013 4 «Անհատական» Պետրոսյան Ն.
1019493 Սաֆարյան Աննա Վահրամի Երևան 2013 4 Անհատական Անհատական
1019773 Սևոյան Ալեն Արամի Կոտայք 2015 4 Աբովյանի շ/դ Մարգարյան Լ.
1019494 Ստեփանյան Նարեկ Սպարտակի Սյունիք 2014 4 «Զ.Պ.Մ.Կ.» մ/հ Քաթանյան Դ.
1019495 Վարդանյան Լևոն *** Գեղարքունիք 2011 4 Սևանի շ/դ - ՀՇԱ Վարդանյան Աշ.
1019496 Վարդանյան Հրանտ Վարդանի Երևան 2014 4 Կաիսա Նոնա Ս.
1019497 Տիտոյան Սամվել Անդրանիկի Կոտայք 2014 4 Ջրվեժի մ/դ Անդրեասյան Լ.
1019498 Փիլոյան Արման Տիգրանի Երևան 2012 4 Անհատական Մեջինյան Է.
1019499 Փիլոսյան Անգելինա Ռուբենի Երևան 2011 4 Անհատական Անհատական
1019500 Քառափուլյան Արշակ Մկրտիչի Գեղարքունիք 2016 4 Գավառի շ/դ - ՀՇԱ Սարգսյան Կ.
1019501 Ֆերմանյան Արամ Ռազմիկի Երևան 2014 4 Աջափնյակ Ղազարյան Ա.
1019808 Ալավերդյան Մանե Ռազմիկի Երևան 2010 4 Անհատական Սարգիս Մ.
1019809 Ալեքսանյան Ալեքս Արտակի Երևան 2014 4 Անհատական Էդուարդ Հ.
1019810 Առուշանյան Արթուր Դավիթի Երևան 2015 4 Անհատական Պողոսյան Տ.
1019811 Ավագյան Հայկ Բագրատի Արարատ 2016 4 «Անհատական» «Անհատական»
1019812 Արամյան Տիգրան Վարդանի Երևան 2012 4 Ակադեմիայի ակումբ Ազարյան Տ.
1019813 Բագրատյան Լևոն Վիգենի Արարատ 2015 4 «Անհատական» Բաբլոյան Մ.
1019814 Բադալյան Մարգարիտա Կառլենի Գեղարքունիք 2014 4 Սարուխանի շ/դ - ՀՇԱ Թորոյան Գ.
1019885 Բալասանյան Գարիկ Արամի Սյունիք 2011 4 Գորիսի շ/դ Քարամյան Վ.
1019889 Բայաթյան Միսակ Ալբերտի Արմավիր 2015 4 Արմավիրի շ/դ Մուրադյան Ռազ.
1019815 Բեգոյան Վիկտոր Արտեմի Գեղարքունիք 2015 4 Սարուխանի շ/դ - ՀՇԱ Թորոյան Գ.
1019816 Բոյաջյան Հարություն Գևորգի Երևան 2010 4 ՇՀԱ Պողոսյան Տ.
1019909 Գսպոյան Սոֆի Արմենի Գեղարքունիք 2014 4 Սարուխանի շ/դ - ՀՇԱ Թորոյան Գ.
1019817 Գրիգորյան Էմին Նարեկի Տավուշ 2014 4 «Անհատական» Գևորգյան Արթ.
1019818 Ենգիբարյան Հենրի Արշավիրի Գեղարքունիք 2014 4 Սարուխանի շ/դ - ՀՇԱ Թորոյան Գ.
1019819 Ենգիբարյան Նարեկ Արշավիրի Գեղարքունիք 2016 4 Սարուխանի շ/դ - ՀՇԱ Թորոյան Գ.
1019820 Ենոքյան Անի Տիգրանի Արմավիր 2010 4 Արմավիրի շ/դ Մեսրոպյան Խ.
1019821 Թառոյան Գրիգոր Արթուրի Երևան 2014 4 Մալաթիա Մանուկյան Վան.