ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ (ՖԻԴԵ) ՎԱՐԿԱՆԻՇՆԵՐ

01/06/2024 -ի դրությամբ
01/06/2024 -ի դրությամբ
Ծննդյան տարեթիվ
Սկսած
Մինչև
Վարկանիշ
Սկսած
Մինչև
Դասակարգել ըստ՝
Վարկանիշի
Անվան
Դասավորել ըստ՝
Աճման
Նվազման
0 selected
# Անուն Ազգանուն Կոչում Ստանդարտ Խաղ Արագ Խաղ Բլից Խաղ Ծնն․ տարեթիվ Գործողություններ
տվյալներ չկան
Ծննդյան տարեթիվ
Սկսած
Մինչև
Վարկանիշ
Սկսած
Մինչև
Դասակարգել ըստ՝
Վարկանիշի
Մարզի
Անվան
Դասավորել ըստ՝
Աճման
Նվազման
0 selected
# Անուն Ազգանուն Մարզ Ծնն․ տարեթիվ Ստանդարտ Արագ Գործողություններ
տվյալներ չկան
Ծննդյան տարեթիվ
Սկսած
Մինչև
Վարկանիշ
Սկսած
Մինչև
Դասակարգել ըստ՝
Վարկանիշի
Մարզի
Անվան
Դասավորել ըստ՝
Աճման
Նվազման
0 selected
# Անուն Ազգանուն Մարզ Ծնն․ տարեթիվ Կարգ Մարզադպրոց Մարզիչ
1020034 Միրզոյան Սամվել Գնելի Երևան 2015 ՆՀՏ Բարխոյան Գ.
1020035 Միքայելյան Արսեն Միքայելի Երևան 2012 Նոր Նորք Խոջայան Վ.
1020036 Մլքեյան Գոհար Արմենի Գեղարքունիք 2014 Սարուխանի շ/դ - ՀՇԱ Թորոյան Գ.
1020037 Մխիթարյան Արտյոմ Սարգիսի Արմավիր 2013 Արմավիրի շ/դ Մեսրոպյան Խ.
1020038 Մկրտումյան Լյուդվիգ Էդգարի Սյունիք 2014 «Անհատական» Պետրոսյան Ալ.
1020039 Մկրտչյան Մարիամ Ալեքսանդրի Սյունիք 2014 Գորիսի շ/դ Քարամյան Վ.
1020040 Մկրտչյան Մաքս Համլետի Երևան 2015 Տ. Պետրոսյան Անահիտ Մ.
1020041 Մկրտչյան Միքայել Սահակի Երևան 2015 Անհատական Անհատական
1020042 Մկրտչյան Մոնթե Մավրիկի Երևան 2018 Տ. Պետրոսյան Սահակ Մ.
1020043 Մկրտչյան Ռաֆայել Կարենի Կոտայք 2015 Հրազդանի ՄՇՕՄՊՄԴ Գալստյան Գ.
1020044 Մնացականյան Դավիթ Գեղամի Արարատ 2016 Վեդիի գեղ/դպրոց Մալխասյան Ա.
1020045 Մովսեսյան Դավիթ Տիգրանի Կոտայք 2013 Հրազդանի ՄՇՕՄՊՄԴ Թումանյան Լ.
1020046 Մովսիսյան Հենրի Արմենի Երևան 2015 Անհատական Անհատական
1020047 Յեղյան Սլավա Վահեի Սյունիք 2014 «Անհատական» Պետրոսյան Ալ.
1020048 Յեփրեմյան Սասուն Հովհաննեսի Սյունիք 2014 «Անհատական» Պետրոսյան Ալ.
1020049 Յոլչյան Մաքս Սամվելի Արարատ 2018 Շառլ Ազնավուր Նագդալյան Բ.
1020050 Յուզբաշյան Դավիթ Սամվելի Երևան 2015 Անհատական Լիլիթ Գ.
1020051 Նազարյան Լիա *** Կոտայք 1970 «Անհատական» «Անհատական»
1020052 Նալբանդյան Դավիթ Սերգեյի Երևան 2014 Անհատական Անհատական
1020053 Ներսիսյան Արթուր Համլետի Արարատ 2017 Շառլ Ազնավուր Նագդալյան Բ.
1020054 Նիկոլյան Մարի Նիկոլի Կոտայք 2017 Հրազդանի ՄՇՕՄՊՄԴ Վարդանյան Արմ.
1020055 Շահբազյան Գրիգորի Վարդանի Երևան 2016 Նուբարաշեն Քոչինյան Հ.
1020056 Շեկոյան Դանիել Ռոմանի Երևան 2016 Զեյթուն Առաքելով Գ.
1020057 Շիրինյան Լիանա Նարեկի Երևան 2016 Անհատական Անհատական
1020058 Չախոյան Հայկ Արկադիի Երևան 2014 ԱՀՏ Աշոտ Ալ.
1020059 Չատոյան Արտյոմ Արմենի Երևան 2016 Մալաթիա Մանուկյան Վան.
1020060 Պապեյան Էլլա Հայկի Կոտայք 2012 Հրազդանի ՄՇՕՄՊՄԴ Պետրոսյան Ռ.
1020061 Պետրոսյան Արեն Լևոնի Երևան 2017 Նոր Նորք Ամիրյան Ս.
1020062 Պետրոսյան Գոհարիկ Անդրանիկի Երևան 2018 Նուբարաշեն Քոչինյան Հ.
1020063 Պետրոսյան Հասմիկ Արսենի Արարատ 2014 Վեդիի գեղ/դպրոց Մալխասյան Ա.
1020064 Պետրոսյան Մերի Արթուրի Արարատ 2016 Մասիսի սպ/դ Հովհաննիսյան Թ.
1020065 Պետրոսյան Նարեկ Կարենի Երևան 1970 Արաբկիր Պետրոսյան Արթ.
1020066 Պետրոսյան Պետրոս Սարգիսի Երևան 2018 Նուբարաշեն Քոչինյան Հ.
1020067 Պետրոսյան Ռազմիկ Արսենի Արարատ 2017 Վեդիի գեղ/դպրոց Մալխասյան Ա.
1020068 Պողոսյան Դավիթ Աղասիի Երևան 2018 Տ. Պետրոսյան Արման Հ.
1020069 Պողոսյան Խաչատուր Սարգիսի Երևան 2016 «64» շախմ. դպ. Նորայր Հ.
1020070 Սամվելյան Ալեքս Վարդանի Սյունիք 2015 «Անհատական» Մովսիսյան Վ.
1020071 Սառաֆյան Հովհաննես Վարդանի Երևան 2018 Արաբկիր Ռոբերտ Մ.
1020072 Սարգսյան Հրաչ Ռոբերտի Երևան 2014 «64» շախմ. դպ. Նորայր Հ.
1020073 Սարգսյան Մկրտիչ *** Երևան 1970 Նուբարաշեն Քոչինյան Հ.
1020074 Սարգսյան Մոնթե Սմբատի Արարատ 2016 Մրգանուշի մ/տ Մուշեղյան Հ.
1020075 Սարգսյան Ռիմա Արտակի Կոտայք 2015 Աբովյանի շ/դ Ամբարջյան Թ.
1020076 Սարգսյան Սուրեն Մարտինի Կոտայք 2016 Ջրվեժի մ/դ Անդրեասյան Լ.
1020077 Սարիբեկյան Մարտիկ Գոռի Արմավիր 2016 Արմավիրի շ/դ Մուրադյան Ռազ.
1020078 Սեդրակյան Իսահակ Սուքիասի Արմավիր 2012 Արմավիրի շ/դ Մանուկյան Էլմ.
1020079 Սեյրանյան Սեյրան Արթուրի Երևան 2016 Արաբկիր Արմինե Ա.
1020080 Սիմոնյան Ավետիս Հայկի Երևան 2013 «64» շախմ. դպ. Մխիթարյան Վ.
1020081 Սիմոնյան Գրիգոր Սիմակի Գեղարքունիք 2013 Վարդենիկի N1 դպրոց Աբրոյան Գ.
1020082 Սիմոնյան Լիլիթ Արթուրի Արարատ 2017 Արարատի մշ/տ Հարությունյան Իս.
1020083 Սողոմոնյան Արեգ Անդրանիկի Արմավիր 2016 Արմավիրի շ/դ Մուրադյան Ռազ.