News

Հայաստանի պատանիների և աղջիկների առաջնության եզրափակիչ մրցաշար

Ներկայացնում ենք Հայաստանի պատանիների և աղջիկների առաջնության կիսաեզրափակիչ մրցաշարի արդյունքներով եզրափակիչ մրցաշարին մասնակցելու իրավունք ստացած շախմատիստներին:

Մինչև 8 տարեկան պատանիներ՝
Ալեքսանյան Արեգ Արսենի
Մովսիսյան Սամվել Գոռի
Մելքոնյան Մարկ Մհերի
Պետրոսյան Հակոբ Հարությունի
Դովլաթյան Դավիթ Էդգարի
Մովսիսյան Կարո Աղվանի
Մորյան Արման Արթուրի
Շաղիկյան Սերգեյ Ալեքսանդրի
Ավետիսյան Գոռ Աշոտի
Վարդանյան Մանվել Հարությունի
Կայծակյան Ռոբերտ Վահագնի
Գեղամյան Գևորգ Արմանի

Մինչև 10 տարեկան պատանիներ՝
Աղոյան Գևորգ Վահեի
Մելքոնյան Դավիթ Արթուրի
Մորիկյան Գոռ Արամի
Հարությունյան Համլետ Ավետիքի
Անանյան Գագիկ Արտյոմի
Բաբայան Ալբերտ Մհերի
Ավետիսյան Աշոտ Արթուրի
Թովմասյան Վահան Նարեկի
Դերմենջյան Հարություն Գրիգորի
Գասպարյան Հայկ Արտակի
Ադամյան Րաֆֆի Գենադիի
Ալեքսանյան Պարգև Վարդանի

Մինչև 12 տարեկան պատանիներ՝ 
Քոչարյան Վաչե Արմենի
Արզումանյան Ավետիք Վահրամի
Այվազյան Աշոտ Կարենի
Մնացականյան Արեն Վահանի
Դաբաղյան Գոռ Պետրոսի
Դանիելյան Ռոստոմ Էդգարի
Պողոսյան Դավիթ Հարությունի
Ենոքյան Սերգեյ Արթուրի
Ասլանյան Արման Սահակի
Բազիկյան Արթուր Վիգենի

Մինչև 14 տարեկան պատանիներ՝ 
Աղազարյան Ալբերտ Գագիկի
Ասկանազյան Գոռ Վահեի
Ավանեսյան Ալեքսանդր Գրիգորի
Մաղաքյան Հայկ Ստեփանի
Դադասյան Տիգրան Արտակի
Պետրոսյան Տիգրան Աղվանի
Իբոյան Միքայել Ռուսլանի

Մինչև 16 տարեկան պատանիներ՝ 
Անդրեասյան Էդգար Ստեփանի
Դավթյան Դավիթ Միքայելի
Բաղդասարյան Դավիթ Արենի
Մուրադյան Արթուր Տիգրանի
Աթոյան Ալբերտո Դավիթի
Հակոբյան Մենուա Արշավիրի
Սիմոնյան Արման Ռոմանի

Մինչև 18 տարեկան պատանիներ՝
Թովմասյան Կարեն Հմայակի
Հայրապետյան Էդգար Բորիսի
Աբրահամյան Ռադիկ Վահրամի

Մինչև 10 տարեկան աղջիկներ՝ 
Իսախանյան Նարե Գևորգի
Օհանյան Մարի Արթուրի
Մկրտչյան Ասյա Արթուրի
Մինասյան Արինա Գեղամի
Մանուկյան Նատալի Էդգարի
Բաբայան Անահիտ Արմենի
Առստամյան Մանե Դիմայի
Բաղրամյան Սոֆիա Մհերի
Պետրոսյան Անի Արթուրի
Թորոսյան Լիլի Գագիկի
Պետրոսյան Լիլի Սահակի
Չիլինգարյան Արիանա Արսենի

Մինչև 12 տարեկան աղջիկներ՝
Աֆիյան Նատալի Վալերիի
Միրաքյան Անգելինա Արթուրի
Հարությունյան Վիկտորիա Տիգրանի
Խաչիկյան Կարինե Գևորգի
Այբեկյան Սյուզաննա Արմանի
Միրզոյան Էլինա Վաղինակի
Սինգ Լիդա Ծիեն
Ավետիսյան Արաքս Տարոնի
Մկրտչյան Աշխեն Վարազդատի
Հարությունյան Լիդիա Էդգարի

Մինչև 14 տարեկան աղջիկներ՝
Ջալալյան Նելլի Արսենի
Թավաքալյան Անի Պավելի
Գևորգյան Նռանե Արտակի
Դիլոյան Անգելինա Ռաֆայելի
Դանիելյան Աիդա Էդգարի
Քոչարյան Սոնա Արտուշի
Շառաջյան Վիկտորյա Լևոնի

Մինչև 16 տարեկան աղջիկներ՝ 
Կասինյան Լիլիթ Գնելի
Հահոբովա Ալիսա Միխայիլի
Ալվանջյան Աիդա Գագիկի
Մխիթարյան Էմմա Հրանտի
Բոնդարենկո Վիկտորյա Բորիսի

Շնորհավորում ենք բոլորին և մաղթում հաջողություն եզրափակիչ առաջնությունում:

Այլ նորություններ

Եվրոպայի պատանիների և աղջիկների արագ և կայծակնային շախմատի առաջնություն
Հայտարարություն
Ապրիլ 15, 2024
Կարեն Ասրյանի հուշամրցաշարի մասնակիցներ
Հայտարարություն
Ապրիլ 12, 2024